Rozstrzygnięcie 4. etapu akcji „Wspieraj lokalnie. Przekaż swój 1%”

13 maja 2022

Laureaci 4. edycji konkursu "Przekaż 1% podatku"

W czwartek 12 maja w Starostwie Powiatowym w Policach wręczono nagrody w czwartej edycji konkursu "Wspieraj lokalnie. Przekaż swój 1%".

Konkurs jest organizowany przez Powiat Policki, a jego celem jest promocja możliwości dokonania, w ramach zeznania podatkowego za 2021 rok, przez podatników podatku dochodowego od osób fizycznych, odpisu 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego posiadających siedzibę na terenie Powiatu Polickiego oraz efektywne wspieranie lokalnych organizacji pożytku publicznego (organizacji pozarządowych posiadających status organizacji pożytku publicznego, OPP).

W czwartek 12 maja podsumowano czwartą edycję konkursu, a 11 zwycięzcom wręczono nagrody.

Nagrody zwycięzcom wręczali Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska i Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich Edyta Rudecka.

Łącznie w czterech edycjach konkursu nagrodzono 38 osób, które w okresie od 15 lutego do 2 maja br. przesłały wypełniony poprawnie formularz zgłoszeniowy.

Udział w Akcji Promocyjnej mógł wziąć każdy kto złożył w urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe za 2021 rok, w którym dokonał odpisu 1% podatku należnego na rzecz jednej z trzynastu (13) organizacji pożytku publicznego posiadających siedzibę na terenie Powiatu Polickiego, zamieszczonych w wykazie dostępnym na stronie www.policki.pl. oraz na tablicach ogłoszeń w Starostwie Powiatowym w Policach przy ul. Tanowskiej 8 (parter, tablice pomiędzy pokojami nr 19 – 20 – 21).

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email