Reprezentacja województwa łódzkiego wygrywa Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w piłce siatkowej chłopców

22 maja 2023

Zwycięzcy OOM w sportach halowych - piłka siatkowa mężczyzn

W dniach 15-17 maja odbywała się w Policach Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych w kategorii piłka siatkowa chłopców.

Finałowe rozgrywki zakończyły się w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach. Zwycięzcą sportowych zmagań została reprezentacja województwa łódzkiego. Gospodarze turnieju - reprezentacja województwa zachodniopomorskiego - zajęli 10. miejsce.

Podczas oficjalnego zakończenia rozgrywek, wręczono nagrody indywidualne, wyróżnienia oraz nagrody drużynowe.

W imieniu samorządu powiatowego gratulacje i nagrody przekazywał Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski.

W zawodach kategorii żeńskiej, które odbyły się w dniach 12-13 maja również zwyciężyła reprezentacja województwa łódzkiego. reprezentacja województwa zachodniopomorskiego zajęła 7. miejsce.

Partnerem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży był między innymi Powiat Policki.

Organizatorem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży była Zachodniopomorska Federacja Sportu.