Dyżury Przewodniczącego Rady Powiatu w Policach dotyczące przyjmowania obywateli w sprawach różnych, w tym skarg i wniosków

11 czerwca 2024

Janusz Szwyd Przewodniczący Rady Powiatu w Policach w trakcie podpisywania dokumentów, siedzący przy biurku w swoim gabinecie

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Przewodniczący Rady Powiatu w Policach, a w przypadku jego nieobecności Wiceprzewodniczący Rady, przyjmuje obywateli w sprawach różnych, w tym skarg i wniosków w każdy roboczy poniedziałek tygodnia w godzinach od 15.30 do 16.30 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach przy ul. Tanowskiej 8 (II piętro, pokój nr 202).

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy i jednocześnie prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze zgłoszenia, telefonicznie pod numerem: (91) 43-28-127 lub mailowo na adres: rada@policki.pl.

Osoby o szczególnych potrzebach, w tym mające problem z poruszaniem się w budynkach bez windy, prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod wskazanym wyżej numerem telefonu lub na adres e-mail. Postaramy się ułatwić Państwu wizytę w naszym urzędzie.
 

Tekst:Wydział Prezydialny Starostwa Powiatowego w Policach

Zdjęcie: Zasoby Wydziału Prezydialnego Starostwa Powiatowego w Policach

Drukuj Drukuj Email Email