Pożegnanie lata w Stobnie

2 października 2018

To było bardzo ciepłe i długie lato, jakiego nie mieliśmy od wielu lat. Ci którzy wybrali wypoczynek poza sezonem też są z pewnością zadowoleni z wielu słonecznych dni i wysokich, jak na tę porę, temperaturę W ostatnią sobotę prawie 300 gości pożegnało lato w Stobnie. I trzeba przyznać, że tym razem pogoda też nie zawiodła. A do późnego wieczora trwała zabawa przy ognisku.

W trakcie festynu na scenie swoje umiejętności zaprezentowały grupy wokalne z Trzebieży, Polic, Moczył, Siadła Górnego i Stobna - mówi Renata Wójcik, pomysłodawca imprezy - Dzieci, dzięki wsparciu sponsora miały olbrzymi plac zabaw, popcorn, watę cukrową, gry, konkursy z nagrodami. Wszystkie dzieci pod koniec zabawy wzięły udział w losowaniu nagrody głównej - dwóch rowerów górskich.

Podczas festynu Powiat Policki promował swoją akcję "Na drodze wybierz Życie", współfinansowaną ze środków Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie, przekazując gadżety odblaskowe i kolorowanki. 

Festyn z okazji pożegnania lata zorganizowany został przez świetlicę w Stobnie oraz tutejsze Koło Emerytów i Rencistów. Impreza odbyła się pod patronatem Wójt Gminy Kołbaskowo Małgorzaty Schwarz i Starosty Polickiego Andrzeja Bednarka. 

Tekst i Foto: www.przeclaw24.pl


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email