Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Policach świętowała jubileusz 50-lecia istnienia

18 maja 2023

Pamiątkowe zdjęcie uczestników jubileuszu 50-lecia istnienia

We wtorek 16 maja Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Policach świętowała jubileusz 50-lecia istnienia. 

Z tej okazji w sali konferencyjnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach odbyła się uroczystość, podczas której pokazano historię placówki i podziękowano osobom zaangażowanym w jej funkcjonowanie.

Przybyłych gości powitała Dyrektor Poradni Monika Piątkowska. Przybliżyła historię powstania placówki, najważniejsze wydarzenia oraz plany na przyszłość.

Podziękowania i gratulacje z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia przekazali między innymi Starosta Policki Andrzej Bednarek, Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski, Wicestarosta Policki Joanna Napiwodzka, Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska, Radni Rady Powiatu w Policach Małgorzata Siemianowska i Danuta Chylewska-Kęsy, przedstawiciele samorządów gminnych, Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty w Szczecinie Jerzy Sołtysiak oraz Naczelnicy Wydziałów Starostwa Powiatowego w Policach i Dyrektorzy placówek oświatowych gminnych i powiatowych.

Poradnia powstała w 1972 roku. Początkowo nazywała się Powiatową Poradnią Wychowawczą-Zawodową. W 1993 roku zmieniła nazwę na obecną.

Placówka udziela wszechstronnej pomocy uczniom, rodzicom oraz nauczycielom placówek mających siedzibę w Powiecie Polickim. 

Więcej informacji znajduje się na stronie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email