„POLICKIE IMPY – 2017” za nami

4 kwietnia 2017

W niedzielę 2 kwietnia 2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbył się już po raz trzynasty turniej brydża sportowego par "POLICKIE IMPY - 2017". Do turnieju zgłosiło się 41 par z całego woj. zachodniopomorskiego.

Zwycięzcami turnieju okazała się para z klubu "Pojezierze" Drawsko Pomorskie Zbigniew Lasocki i Jacek Batóg uzyskując wynik 61,18 %.

Drugie miejsce zajęła para z klubu KB KONTRA Koszalin - Jacek Wierucki i Jan Chmielewski z wynikiem 60,20 %.

Trzecie miejsce zajęła para z klubu ZZBS - Klub Pickwicka Szczecin - Julian Pisarek i Marek Siech - 59,64 %.

Najlepszą parą z Powiatu Polickiego została para reprezentująca klub ZZBS Omega Police - Eugeniusz Karczyński i Leszek Piechocki, zajmując ostatecznie w turnieju miejsce dwunaste z wynikiem 53,13 %.

Puchary, medale i nagrody rzeczowe ufundowali m.in. Gmina Police i Powiat Policki.