Pewna praca w transporcie dla osób 30+

29 listopada 2018

Cykl szkoleń "Pewna praca w transporcie dla osób 30+" realizowany przez Centrum Doradztwa i Szkoleń Zawodowych Aleksander Igielski jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt kierowany jest do osób w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy. W szczególności do osób biernych zawodowo, zamieszkujących w województwie zachodniopomorskim. Kandydaci muszą posiadać prawo jazdy kat. B oraz maksymalnie wykształcenie średnie. Co ważne, w momencie przystąpienia do projektu kandydat musi być powyżej 30 r.ż. .

Darmowe kursy na prawo jazdy.

Projekt obejmuje m.in. kursy na prawo jazdy kat. D lub C i CE, przewóz osób/rzeczy (KWPD/C).

Projekt "Pewna praca w transporcie dla osób 30+" przewiduje identyfikację potrzeb kandydatów i diagnozę poprzez fachowe doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy oraz poradnictwo zawodowe, wsparcie psychologiczno-doradcze, działania agencji zatrudnienia, warsztaty z zakresu aktywnego poszukiwania pracy, w tym indywidualne zajęcia. Poza tym, każdy uczestnik projektu skorzysta z bloku wysokiej jakości szkoleń zawodowych w postaci kursów prawa jazdy i/lub kwalifikacji wstępnej przyspieszonej i innych z branży logistyczno-transportowej, np. prawo jazdy kat. D lub C i CE, przewóz osób/rzeczy (KWPD/C).

Projekt realizowany jest od 01.09.2018 - 31.08.2020 r.   
Rekrutacja ma charakter ciągły.
Więcej informacji pod numerem telefonu 91 812 15 15 lub igielski@igielski.com.pl.
Szczegóły projektu na stronie www.igielski.com.pl

Informacja - plik do pobrania

Tekst: Centrum Szkolenia Igielski

Foto: pixabay


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

 

Drukuj Drukuj Email Email