Osobowość Roku Pomorza Zachodniego 2020

25 sierpnia 2021

Pan Piotr Kołacki trzymający w prawej dłoni dyplom w ramce Tytuł Osobowości Roku Pomorza Zachodniego 2020, na tle ścianki w kolorze ciemnego granatu z napisami Osobowość, Polska Press Grupa i grafiką statuetki Osobowości Roku

 W dniu 20 sierpnia br. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala będąca podsumowaniem plebiscytu „Osobowość Roku Polski 2019 i 2020”, którego organizatorem była Polska Press Grupa .

W trakcie uroczystości wręczono nagrody laureatom plebiscytu  oraz przyznano tytuły w poszczególnych kategoriach tj.: kultura, działalność społeczna i charytatywna, biznes, polityka, samorządność i społeczność lokalna oraz nauka.

Plebiscyt podzielony został na trzy etapy: powiatowy, wojewódzki oraz ogólnopolski, przy czym kandydatami na szczeblu ogólnopolskim byli wyłącznie zdobywcy pierwszych miejsc w finałach wojewódzkich.

Zwycięzcą w województwie zachodniopomorskim został Pan Piotr Kołacki, mieszkaniec Powiatu Polickiego. Tytuł "Osobowość Roku Pomorza Zachodniopomorskiego 2020" otrzymał w kategorii działalność społeczna i charytatywna. Nominację w zaszczytnym plebiscycie otrzymał za pomysł produkcji przyłbic dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników.

Plebiscyt Osobowość Roku od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród czytelników, którzy nominują do tego prestiżowego tytułu swoich kandydatów w uznaniu za ich działalność. Doceniane są osoby, które na co dzień nie zabiegają o rozgłos, a konsekwentnie i aktywnie realizują swój cel.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcy.

Herb Powiatu Polickiego

 

Tekst: Agnieszka Jaguszewska/Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Foto: profil społecznościowy Facebook


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email