Osobowość Roku 2019 – nominowani z terenu Powiatu Polickiego

14 stycznia 2020

Trwa Plebiscyt Głosu Szczecińskiego na Osobowość Roku 2019. Pośród nominowanych znalazły się również osoby z terenu powiatu polickiego.

Celem akcji jest uhonorowanie ludzi nietuzinkowych, pomysłowych, aktywnych i ciekawych, tych, którzy konsekwentnie realizują obrany cel i pociągają za sobą innych. Docenione zostaną osoby, które na co dzień nie zabiegają o aplauz czy uznanie, a swoją aktywność prowadzą nie dla poklasku, lecz z autentycznej potrzeby działania.

Tytuły Osobowość Roku zostaną przyznane w pięciu kategoriach.

  1. Kultura - przedstawiciele Powiatu Polickiego
  2. Nauka
  3. Działalność Społeczna i Charytatywna - przedstawiciele Powiatu Polickiego
  4. Polityka, Samorządność i Społeczność Lokalna - przedstawiciele Powiatu Polickiego
  5. Biznes - przedstawiciele Powiatu Polickiego

Głosowanie na etapie powiatowym trwa od wtorku 7 stycznia do wtorku 11 lutego do godz. 23:00. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się w piątek 14 lutego i potrwa do środy 26 lutego. Dwa dni później, w piątek 28 lutego rozpocznie się ogólnopolski finał. Jego zwycięzców poznamy w środę 11 marca.

Laureaci nie tylko zdobędą tytuły Osobowość Roku 2019 w mieście lub powiecie, lecz także, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Pomorza Zachodniego 2019.

Szczegółowe informacje - Plebiscyt "Osobowość Roku 2019"

Źródło: www.gs24.pl


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email