Nowe Warpno w plebiscycie „Cuda Polski 2024” National Geographic Traveler

14 maja 2024

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu Cuda Polski, organizowanego przez magazyn „National Geographic Traveler”.

O tytuł, powalczy 48 miejsc z całego kraju (po trzy z każdego województwa).

Miło jest nam poinformować, iż wśród nominacji z terenu województwa zachodniopomorskiego znalazło się m. in. Nowe Warpno. Ponadto na liście do zaszczytnego tytułu, znajduje się także Darłowo i Szczecińska Wenecja.

Plebiscyt prowadzony przez National Geographic Traveler, ma na celu przede wszystkim wspierać lokalną  turystykę poprzez odkrywanie bardzo ciekawych i atrakcyjnych miejsc, często nieznanych w kraju. 

Zwycięzcę z każdego województwa wyłonią czytelnicy magazynu „National Geographic Traveler” i użytkownicy serwisu national-geographic.pl.

Zachęcamy do oddania głosu na Nowe Warpno

To urokliwe miasteczko, leżące na terenie powiatu polickiego, niewątpliwie stanowi nielada atrakcję, godną uwagi i odwiedzenia. Jego położenie nad Zalewem Szczecińskim, jak i blisko granicy polsko-niemieckiej, przyciąga każdego roku coraz więcej turystów.

Głosowanie na warte odwiedzenia miejsca, potrwa do 5 czerwca br. A już 10 czerwca poznamy 16 nowych Cudów Polski 2024 roku, po jednym z każdego regionu.

 

Źródło: National Geographic Polska, red. Agnieszka Jaguszewska Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Foto: archiwum Wydziału Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email