Nowa nawierzchnia na odcinku drogi powiatowej nr 3901Z Trzebież – Myślibórz Wielki

12 listopada 2022

Wyremontowana droga Trzebież-Myślibórz Wielki

W czwartek 10 listopada dokonano odbioru technicznego drogi powiatowej nr 3901Z Trzebież - Myślibórz Wielki.

Przypomnijmy, że wymiana nawierzchni drogi powiatowej nr 3901Z Trzebież - Myślibórz Wielki była możliwa dzięki dobrej współpracy Powiatu Polickiego z Lasami Państwowymi, które przekazały z Funduszu Leśnego na ten cel około 500 tysięcy złotych, co stanowiło 50% wartości inwestycji. Pozostała część środków pochodziła z budżetu Powiatu Polickiego, który przygotował również projekt i wyłonił wykonawcę prac.

Odbioru technicznego dokonali przedstawiciele Powiatu Polickiego na czele ze Starostą Polickim Andrzejem Bednarkiem i Naczelnik Wydziału Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Policach Magdaleną Sochanowską, przedstawiciele Lasów Państwowych na czele z Nadleśniczym Nadleśnictwa Trzebież Tomaszem Kuleszą, inspektor nadzoru oraz przedstawiciele wykonawcy - firmy STRABAG.

Odcinek drogi powiatowej nr 3901Z Trzebież - Myślibórz Wielki jest ważnym szlakiem drogowym łączącym miejscowości Trzebież i Myślibórz Wielki oraz służy nie tylko gospodarce leśnej, ale również służbom medycznym, pożarowym, komunalnym, przez co ma istotny wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email