Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Starostwie Powiatowym w Policach

7 kwietnia 2016

Chcesz wiedzieć gdzie i jak możesz skorzystać z funduszy unijnych? Jak rozliczyć projekt, który uzyskał wsparcie UE? Przyjdź do Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich  w Starostwie Powiatowym w Policach

W wyniku nawiązanej przez Powiat Policki współpracy z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich funkcjonującym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie, w Starostwie Powiatowym w Policach będą odbywały się dyżury konsultantów, którzy w bezpośredniej rozmowie przekażą zainteresowanym osobom wszelkie niezbędne informacje na temat możliwości otrzymania wsparcia oraz dalszej realizacji projektów w ramach Funduszy Europejskich.

Na pomoc będą mogli liczyć wszyscy z terenu powiatu polickiego (osoby fizyczne, przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe i samorządy), które planują realizować projekty przy wsparciu finansowym pochodzącym ze środków unijnych, jak i te które otrzymały już dofinansowanie, a mają pytania dotyczące zasad rozliczenia projektu.

Dyżury konsultantów będą odbywały się raz w miesiącu, zgodnie z poniższym harmonogramem, w godzinach od 10:00 - 13:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach przy ul. Tanowskiej 8, na parterze urzędu w pokoju nr 18.

Pierwszy dyżur już 14 kwietnia br.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Harmonogram dyżurów

  • 14 kwietnia 2016 r.
  • 12 maja 2016 r.
  • 9 czerwca 2016 r.
  • 8 września 2016 r.
  • 6 października 2016 r.
  • 10 listopada 2016 r.
  • 8 grudnia 2016 r,

Koordynatorem ds. funkcjonowania Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich jest

Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji

Starostwa Powiatowego w Policach

tel. 91-4328-130 lub 91-4328-134.

 

Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz / Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Drukuj Drukuj Email Email