Mistrz II ligi – SMS Police!

31 stycznia 2017

14 meczów, 11 zwycięstw, 35 punktów i 1 miejsce w II lidze! To był udany sezon w wykonaniu zawodniczek Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police!

29 stycznia zawodniczki SMS Police zakończyły rozgrywki w II lidze kobiet. Pokonały we własnej hali Energetyka Poznań 3:0 i odniosły 11 zwycięstwo w sezonie i szóste z rzędu - SMS Police nie przegrał w lidze od 10 grudnia!

Drużyna trenera Wojciecha Kaszy zgromadziła w całym sezonie 35 punktów. W 14 meczach wygrała jedenaście razy i została Mistrzem II ligi kobiet!

  • To był trudny, ale bardzo dobry sezon. To nie jest łatwe trenować dwa razy dziennie, grać w każdy weekend od października do końca stycznia, uczyć się i jeszcze znaleźć w tym wszystkim wolną chwilę dla siebie. Dziewczyny zmierzyły się z tym i sprawiły sobie doskonały prezent zajmując pierwsze miejsce w II lidze. Na ten sukces składa się wiele czynników, to między innymi determinacja w działaniu, ciężka praca sztabu szkoleniowego i drużyny, dobra organizacja pracy, ale także wsparcie partnerów i sponsorów. Jesteśmy po prostu najlepsi - mówi Mateusz Frąckowiak ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police.

Po zakończeniu niedzielnego meczu był czas na świętowanie i odebranie gratulacji. Był tort wręczony przez Prezesa Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej Jakuba Markiewicza, a także podziękowania od Dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Agaty Jarymowicz.

  • Gratuluję zwycięstwa w dzisiejszym meczu i gratuluję zdobycia tytułu lidera tabeli II ligi. Cieszymy się, że reprezentując naszą szkołę i Powiat Policki odnosicie kolejne sukcesy. Jesteście Mistrzyniami II ligi. Brawo! - mówiła po meczu Agata Jarymowicz Dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach. 

Szkołę Mistrzostwa Sportowego Police wspiera Powiat Policki i Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach.

Mistrz II ligi kobiet - SMS Police!

Tekst i Foto: SMS Police

Drukuj Drukuj Email Email