Mariusz Sarnecki nowym Wicestarostą Polickim

24 czerwca 2016

Podczas czerwcowej sesji Rady Powiatu w Policach, Radni przyjęli rezygnację Pawła Mirowskiego z funkcji Wicestarosty Polickiego. Jego miejsce zajął Mariusz Sarnecki.

Paweł Mirowski był Wicestarostą Polickim od 8 grudnia 2014r. 30 maja 2016 r. do Biura Rady Powiatu w Policach wpłynęła rezygnacja Pawła Mirowskiego z pełnienia funkcji Wicestarosty Polickiego oraz członkostwa w Zarządzie Powiatu w Policach. 

Powiatowi Radni podczas XX sesji Rady Powiatu w Policach przyjęli uchwałę w sprawie przyjęcia rezygnacji Pawła Mirowskiego. Były Wicestarosta Policki nadal będzie pełnić funkcję Radnego Rady Powiatu.

Podczas swej kadencji, wraz z pracownikami wydziałów wprowadził między innymi zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego oraz uporządkował sprawy z dziedziny gospodarki odpadami.

  • Przez półtora roku nie pojawił się żaden przypadek, który spowodowałby powtórzenie tematu ulicy Kamiennej i powstałego składowiska odpadów przez firmę Ecorama. Decyzje nie są wydawane zza biurka. Są wydawane poprzez wizje lokalne, rozmowę z podmiotami, które się ubiegają o nie. Możemy obserwować znaczną poprawę - mówił były już Wicestarosta Policki Paweł Mirowski.

Jedynym kandydatem na nowego Wicestarostę Polickiego był Mariusz Sarnecki, który w tajnym głosowaniu uzyskał 14 głosów "za". Dwie karty do głosowania były puste.

Zarząd Powiatu w Policach tworzą: Andrzej Bednarek Starosta Policki, Mariusz Sarnecki Wicestarosta Policki i Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Drukuj Drukuj Email Email