Konferencja szkoleniowa pod patronatem Starosty Polickiego

1 października 2021

Starosta Policki Andrzej Bednarek przemawia podczas konferencji

W środę 29 września w sali konferencyjnej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach odbyła się konferencja szkoleniowa pod patronatem Starosty Polickiego.

Celem konferencji była promocja świadomych, bezpiecznych, zgodnych z przepisami prawa budowlanego, działań usprawniających procesy inwestycyjno-budowlane na terenie powiatu polickiego.

W trakcie konferencji zostały przedstawione praktyczne aspekty przygotowania dokumentacji, sprawowania nadzoru nad realizacją procesu inwestycyjnego i zakończenia budowy. Ponadto,  omówione były problemy wynikające ze zmiany przepisów dotyczących przygotowania oraz realizacji procesu inwestycyjnego.

Udział w konferencji pozwolił przybliżyć jej uczestnikom krok po kroku etapy przebiegu procesu inwestycyjnego oraz wpłynąć na usprawnienie i przyspieszenie obowiązujących procedur uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę czy zakończenia robót budowlanych.

Uczestnicy konferencji uzyskali od pracowników organu administracji architektoniczno-budowlanej, Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Policach oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach informacje jak rozwiązywać problemy pojawiające  się w procesie inwestycyjnym.

Organizatorem konferencji był Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach.

Fotogaleria

Tekst: Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email