Forum Samorządowe Powiatu Polickiego

13 czerwca 2017

12 czerwca br. odbyło się ostatnie przed wakacjami Forum Samorządowe Powiatu Polickiego. Tym razem spotkanie odbyło się w urzędzie Gminy w Nowym Warpnie. Pośród tematów omawianych przez przedstawicieli poszczególnych jednostek samorządu terytorialnego znalazły się,  m.in. kwestie związane z działalnością Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnych w Powiecie Polickim, bieżącego utrzymania dróg oraz współpracy Powiatu z Gminami w sprawie postępowania wobec osób bezdomnych, w tym zapewnienia schronienia dla kobiet z dziećmi.

Zaproszonymi na spotkanie gośćmi byli m.in.: Inga Mikee przedstawiciel Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych, Marta Tokarski Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Policach, Marek Gendek Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Policach, Marian Siwiela Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Policach, ks. Waldemar Szczurowski, kapelan diecezjalny PSP i OSP.

Tuż po forum odbył się briefing dla mediów. Przybyłym na spotkanie dziennikarzom Cezary Arciszewski, Przewodniczący Rady Powiatu w Policach, pokrótce zreferował omawiane sprawy, po czym przedstawiciele mediów mieli okazje zadawać zebranym pytania.

Protokół ze spotkania zostanie niebawem opublikowany na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Policach.

Fotogaleria

Tekst i foto: Agnieszka Rychlik - Bakalarz/Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email