„Ferie zimowe z Powiatem Polickim” rozpoczęte

9 lutego 2022

Zarząd Powiatu w Policach, Przewodniczący Rady Powiatu i Dyrektor Zespołu Szkół w Policach przed budynkiem pływalni

31 stycznia Zarząd Powiatu w Policach zainaugurował "Ferie zimowe z Powiatem Polickim".

Punktualnie o godzinie 18:00 przy wejściu do budynku pływalni Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Starosta Policki Andrzej Bednarek, Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski, Wicestarosta Policki Joanna Napiwodzka, Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska i Dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Agata Jarymowicz przywitali przybyłych mieszkańców i zaprosili do bezpłatnego korzystania przez cały okres ferii zimowych  z obiektów sportowych polickiej "Białej".

  • Chcieliśmy przygotować atrakcyjną ofertę dla dzieci i młodzieży - by w sposób aktywny można było spędzać czas wolny podczas ferii zimowych - mówił Starosta Policki Andrzej Bednarek.

Dodatkową atrakcją tego dnia był pokaz laserów oraz niespodzianka dla pierwszych 100 osób przygotowana przez Zarząd Powiatu w Policach.

Od 31 stycznia do 13 lutego mieszkańcy Powiatu Polickiego mogą bezpłatnie korzystać z obiektów sportowych Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach. Mowa o pływalni, lodowisku, squashu, hali sportowej i sali gimnastycznej, boiskach „Orlik”, saunie, siłowni zewnętrznej i cross fit-street workout.

W pływalni obowiązują limity wejść. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym obiekcie może jednocześnie przebywać 15 osób. Prosimy o przestrzeganie zasad. Przepisy nie obowiązują osób, które dobrowolnie okażą certyfikat COVID.

Możliwe godziny wejścia:

  • lodowisko 10:30-20:25
  • pływalnia 9:30-21:30
  • squash 9:30-20:30 – rezerwacja telefoniczna
  • sauna 9:30-20:30 - rezerwacja telefoniczna
  • boiska „Orlik” 9:30-20:30 - rezerwacja telefoniczna
  • hala sportowa 9:30-20:30 - rezerwacja telefoniczna
  • sala gimnastyczna 9:30-20:30 - rezerwacja telefoniczna
  • siłownia zewnętrzna i cross fit-street workout – bez ograniczeń

Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z obiektów i ich aktualnej dostępności będzie można uzyskać bezpośrednio w obiektach sportowych przy ulicy Siedleckiej 6 w Policach, bądź pod numerem telefonu 793 543 462 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00).

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email