Europejska Gra Miejska pt. Na Tropie Europy

20 kwietnia 2016

10 maja br. w godzinach 10:00 – 13:00 odbędzie się Europejska Gra Miejska pt. „Na Tropie Europy”. Celem Gry jest zachęcenie mieszkańców Powiatu Polickiego i Powiatu Vorpommern-Greifswald do pogłębiania poprzez zabawę wiedzy na temat Unii Europejskiej oraz członkostwa Polski w Unii Europejskiej.


Punkt startowy zlokalizowany będzie w siedzibie Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Polickiej „Skarb” ul. Spółdzielcza 31, 72-010 Police. W Grze wezmą udział zespoły liczące od 2-5 uczestników. Dla zwycięskich zespołów – I, II i III miejsce – przewidziane są nagrody.


Zespoły będą miały za zadanie przemieścić się z punktu startowego do wyznaczonej mety zaliczając po drodze 12 punktów podstawowych i 3 dodatkowe dla chętnych, w których będą odpowiadać na pytania lub wykonywać zadania z zakresu wiedzy o Unii Europejskiej.


Zgłoszenia zespołów można kierować do 29 kwietnia 2016r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie organizatorów na adres: bury@policki.pl. Zgłoszenia można również dokonać telefonicznie pod numerem 91 43 28 148 lub osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach ul. Tanowska 8, 72-010 Police pok. 219.


Organizatorami Europejskiej Gry Miejskiej są: Powiat Policki, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Polickiej „Skarb” oraz Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.
Regulamin gry dostępny jest również na stronie: www.skarb.police.pl.

Regulamin – plik do pobrania
Formularz zgłoszeniowy – plik do pobrania
Zgoda na udział – plik do pobrania

Drukuj Drukuj Email Email