Dzień Seniora w PZERiI w Policach

2 października 2023

Przedstawiciele samorządu powiatowego i gminnego składający życzenia na ręce Przewodniczącej Zarządu Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Policach

W sobotę 30 września br. w siedzibie Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Policach odbyły się obchody Dnia Seniora.

Była to okazja do wspólnych rozmów i świętowania tego wyjątkowego dla seniorów dnia, który dodatkowo umilany był przez chór  "Marzenie".

Podczas uroczystości, przedstawiono również nowy skład Zarządu i podziękowano za dotychczasową działalność na rzecz aktywizacji i integracji osób starszych tym osobom, które pełniły swoje funkcje w poprzedniej kadencji.

Życzenia  zdrowia i wielu radosnych chwil dla seniorów, a także  podziękowania dla pani Krystyny Antochowskiej  w związku z zakończeniem pełnienia funkcji Przewodniczącej Zarządu oraz gratulacje dla pani Gabrieli Maciejewskiej z okazji objęcia tej zaszczytnej funkcji w nowej kadencji, w imieniu Powiatu Polickiego złożyli  Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski oraz Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska.

W wydarzeniu wzięli również udział przedstawiciele Gminy Police Burmistrz Polic Władysław Diakun i Radny Rady Miejskiej w Policach Krystian Kowalewski.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Agnieszka Jaguszewska/Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email