Dzień Seniora w Powiecie Polickim

18 listopada 2021

Artyści na scenie Teatru Polskiego podczas spektaklu

W środę 17 listopada na zaproszenie Zarządu Powiatu w Policach, Seniorzy z Powiatu Polickiego uczestniczyli w spektaklu "Noc kolorowych snów". Impreza odbyła się w ramach obchodów Dnia Seniora w hali Teatru Polskiego - "Scena na Łasztowni".

Przybyłych Seniorów przywitali Starosta Policki Andrzej Bednarek, Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska, Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski, Burmistrz Polic Władysław Diakun i Burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba. Przekazując życzenia z okazji Dnia Seniora, zaprosili do obejrzenia spektaklu "Noc kolorowych snów" w reżyserii Adama Opatowicza.

Podczas środowego wydarzenia przybyli goście mogli otrzymać tomik wierszy autorstwa Pani Alicji Klinger-Mandziuk.

O spektaklu "Noc kolorowych snów"

Czy istniała jakaś dziedzina, która nie wpisywała się w kanony estetyczne PRLu i przełamywała jego szarość? Tak, była nią muzyka, a dokładnie big-beat. Wystarczy wspomnieć, że nazwę tę wprowadzono jako zastępstwo dla zbyt kojarzącego się ze "zgniłym Zachodem" określenia: rock and roll. Feeria szybkich, rytmicznych i głośnych dźwięków. Teksty łatwo zapadające w pamięć. Muzyka łatwo wpadająca w ucho. Porywająca do tańca.

Jeśli chcesz przypomnieć sobie dawne lata i spory kawałek historii polskiej muzyki rozrywkowej, zapraszamy na "Noc kolorowych chmur" - spektakl muzyczny skomponowany z przebojów takich gwiazdorskich wykonawców, jak: Karin Stanek, Helena Majdaniec, Ada Rusowicz, Czesław Niemen, Krzysztof Klenczon, Filipinki, Skaldowie, Czerwone Gitary, Trubadurzy i inni.

Fotogaleria

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji, teatrpolski.eu

Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email