- Powiat Policki - https://policki.pl -

Dzień Seniora w Powiecie Polickim

Artyści na scenie Teatru Polskiego podczas spektaklu

W środę 17 listopada na zaproszenie Zarządu Powiatu w Policach, Seniorzy z Powiatu Polickiego uczestniczyli w spektaklu „Noc kolorowych snów”. Impreza odbyła się w ramach obchodów Dnia Seniora w hali Teatru Polskiego – „Scena na Łasztowni”.

Przybyłych Seniorów przywitali Starosta Policki Andrzej Bednarek, Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska, Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski, Burmistrz Polic Władysław Diakun i Burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba. Przekazując życzenia z okazji Dnia Seniora, zaprosili do obejrzenia spektaklu „Noc kolorowych snów” w reżyserii Adama Opatowicza.

Podczas środowego wydarzenia przybyli goście mogli otrzymać tomik wierszy autorstwa Pani Alicji Klinger-Mandziuk.

O spektaklu „Noc kolorowych snów”

Czy istniała jakaś dziedzina, która nie wpisywała się w kanony estetyczne PRLu i przełamywała jego szarość? Tak, była nią muzyka, a dokładnie big-beat. Wystarczy wspomnieć, że nazwę tę wprowadzono jako zastępstwo dla zbyt kojarzącego się ze „zgniłym Zachodem” określenia: rock and roll. Feeria szybkich, rytmicznych i głośnych dźwięków. Teksty łatwo zapadające w pamięć. Muzyka łatwo wpadająca w ucho. Porywająca do tańca.

Jeśli chcesz przypomnieć sobie dawne lata i spory kawałek historii polskiej muzyki rozrywkowej, zapraszamy na „Noc kolorowych chmur” – spektakl muzyczny skomponowany z przebojów takich gwiazdorskich wykonawców, jak: Karin Stanek, Helena Majdaniec, Ada Rusowicz, Czesław Niemen, Krzysztof Klenczon, Filipinki, Skaldowie, Czerwone Gitary, Trubadurzy i inni.

Fotogaleria [1]

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji, teatrpolski.eu

Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook’u —> PROFIL [2]

Print Friendly, PDF & Email [3]