Pomoc finansowa Gminy Kołbaskowo na realizację inwestycji drogowej Powiatu Polickiego w miejscowości Stobno

28 maja 2024

W dniu 27 maja br. Radni Gminy Kołbaskowo podjęli uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Polickiemu w kwocie 700 tysięcy złotych na dofinansowanie zadania inwestycyjnego pn. "Rozbudowa drogi powiatowej Nr 3923Z Szczecin-Warnik na odcinku Szczecin-Stobno, Etap II w miejscowości Stobno".
 
W obradach II sesji Rady Gminy w Kołbaskowie, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu uczestniczyli przedstawiciele Powiatu Polickiego Starosta Policki Shivan Fate oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Janusz Szwyd. 
 
Podczas sesji Starosta Policki podziękował, za wsparcie tak ważnej i długo wyczekiwanej inwestycji w Stobnie, która jest w fazie realizacji oraz zapowiedział zawarcie umowy o dofinansowaniu w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na realizację kolejnej inwestycji drogowej, tym razem w miejscowości Ustowo.
 
Uchwała podjęta przez Radnych Gminy Kołbaskowo to piękny przykład dialogu i współpracy obu samorządów na rzecz Mieszkańców Powiatu Polickiego.
 
Fotogaleria

Tekst i foto: Agnieszka Rychlik-Bakalarz / Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach.

Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email