Chcesz wiedzieć gdzie i jak możesz skorzystać z funduszy unijnych? Jak rozliczyć projekt, który uzyskał wsparcie UE? Przyjdź do Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Starostwie Powiatowym w Policach

5 października 2016

W wyniku nawiązanej przez Powiat Policki współpracy z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich funkcjonującym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie, w Starostwie Powiatowym w Policach odbywają się dyżury konsultantów, którzy w bezpośredniej rozmowie przekazują zainteresowanym osobom wszelkie niezbędne informacje na temat możliwości otrzymania wsparcia oraz dalszej realizacji projektów w ramach Funduszy Europejskich.

Na pomoc mogą liczyć wszyscy z terenu powiatu polickiego (osoby fizyczne, przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe i samorządy), którzy planują realizować projekty przy wsparciu finansowym pochodzącym ze środków unijnych, jak i ci co już otrzymali dofinansowanie, a mają pytania dotyczące zasad rozliczenia projektu.

Dyżury konsultantów odbywają się raz w miesiącu, zgodnie z poniższym harmonogramem,   w godzinach od 10:00 - 13:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach przy ul. Tanowskiej 8,  na parterze urzędu pokój Nr 18 .

Najbliższy dyżur już 6 października br.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Harmonogram dyżurów

  • 14 kwietnia 2016 r.
  • 12 maja 2016 r.
  • 9 czerwca 2016 r.
  • 8 września 2016 r.
  • 6 października 2016 r.
  • 10 listopada 2016 r.
  • 8 grudnia 2016 r,

Koordynatorem ds. funkcjonowania Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich po stronie Powiatu Polickiego  jest

Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji

Starostwa Powiatowego w Policach

tel. 91-4328-130 lub 91-4328-134.

Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Drukuj Drukuj Email Email