Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Policach zaprasza do udziału w kwalifikacyjnych kursach zawodowych w zawodzie elektryk

7 lipca 2022

zapalona żarówka wkładająca wtyczkę do kontaktu z prądem

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Policach zaprasza do udziału w roku szkolnym 2022/2023 w kwalifikacyjnych kursach zawodowych w zawodzie elektryk (kwalifikacja ELE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych) oraz technik elektryk (kwalifikacja ELE.05. Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych). Zajęcia praktyczne będą odbywały się w nowocześnie wyposażonych pracowniach przy ul. Siedleckiej 6.

W nowym roku szkolnym oferujemy również udział w kursach kwalifikacji rynkowych: Kadry i płace – kurs podstawowy; G1- uprawnienia elektryczne (SEP); operator podestów ruchomych przejezdnych; operator suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia; operator dźwigów towarowo-osobowych ze sterowaniem wewnętrznym i szpitalne.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.ckziupolice.pl, pod numerem telefonu: 570 807 002 lub w siedzibie Centrum przy ul. Korczaka 53 w godzinach 7.30-15.30.

Tekst: Marek Jankowski, Dyrektor CKZiU Police

Foto: Pixabay

Drukuj Drukuj Email Email