Bajkowe Przedszkole już otwarte

3 września 2018

31 sierpnia br. odbyło się uroczyste otwarcie rozbudowanego Bajkowego Przedszkola Publicznego Nr 8 w Policach. Uroczystość otwarcia przedszkola uświetniona została występami artystycznymi. W wydarzeniu udział wzięli m.in. Władysław Diakun Burmistrz Polic, Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty Jerzy Sołtysiak, radni Rady Miejskiej w Policach oraz rodzice z dziećmi. Pośród licznie przybyłych gości nie zabrakło również przedstawicieli Powiatu Polickiego.

  • Cieszymy się, że na terenie naszego powiatu realizowane są inwestycje z myślą o najmłodszych. Gratulujemy Inwestorowi i życzymy Dzieciom miłych chwil spędzonych w tym przedszkolu - powiedziała Krystyna Wiśniewska Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Policach, wręczając upominki i bon przygotowany przez Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach.

Z myślą o najmłodszych przygotowano przestronne kolorowe wnętrza, które pozwolą na naukę i zabawę. Dzieciom od razu przypadły one do gustu. Inwestorem przedsięwzięcia była Gmina Police, zaś wykonawcą spółka Trans-Net w Policach.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email