Awanse i odznaczenia dla policjantów Komendy Powiatowej Policji w Policach

27 lipca 2017

Podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji odbywających się w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie 26 lipca, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Policach otrzymali awanse i wyróżnienia.

Komendant Powiatowy Policji w Policach mł. insp. Mariusz Bajor otrzymał awans na stopień inspektora Policji.

Oprócz tego, na wyższe stopnie służbowe awansowano 36 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Policach. W korpusie aspirantów 11 policjantów, 20 policjantów w korpusie podoficerów oraz 5 policjantów w korpusie szeregowych. Za wzorowe wykonywanie obowiązków na zajmowanych stanowiskach służbowych wyróżnione przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jacka Cegiełę zostały Anna Kolmas oraz Justyna Szurko – pracownicy służby cywilnej w Policji. 

Ponadto Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji za szczególne osiągnięcia w służbie Policji odznaczył Srebrną Odznaką "Zasłużony Policjant" młodszego inspektora Andrzeja Misiurkę - I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Policach oraz Brązową Odznaką "Zasłużony Policjant" 2 funkcjonariuszy: aspiranta sztabowego Emila Szwajdycha – Kierownika Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Mierzynie i aspiranta sztabowego Marka Tabaczyńskiego – Dyżurnego Zespołu Dyżurnych Komendy w Policach. 

W uroczystościach wojewódzkich obchodów Święta Policji wziął udział Starosta Policki Andrzej Bednarek.

  • Gratuluję wszystkim wyróżnionym policjantom i życzę kolejnych sukcesów. Jako przedstawiciel Powiatu Polickiego, cieszę się, że nasi policjanci osiągają tak istotne sukcesy, które przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa w naszym Powiecie - mówi Starosta Policki Andrzej Bednarek.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email