9 listopada Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Policach

9 listopada 2018

9 listopada br. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Policach odbędzie się kolejny dyżur konsultantów Głównego Punku Informacyjnego Funduszy Europejskich. Konsultanci w bezpośredniej rozmowie będą udzielać porad zainteresowanym osobom z terenu powiatu polickiego, na temat możliwości otrzymania wsparcia oraz dalszej realizacji projektów w ramach Funduszy Europejskich.

Dyżur konsultantów odbędzie się w godzinach od 12:00 do 14:30 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach przy ul. Szkolnej 2, na parterze.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Koordynatorem ds. funkcjonowania Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich jest Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach, tel. 91-4328-130 lub 91-4328-139.

Ponadto zachęcamy do udziału w realizowanych szkoleniach w zakresie wsparcia z Funduszy Europejskich. Informacje o nich odnaleźć można pod adresem strony internetowej www.rpo.wzp.pl w zakładce "Weź udział w szkoleniach i konferencjach". Polecamy również profil na Facebook’u www.facebook.com/gpiszczecin/.

Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email