7 Bieg Mikołajkowy w Policach

14 października 2019

Jeżeli ktoś z Was myśli, że pierwszą przepowiednią Świąt Bożego Narodzenia jest pierwsza gwiazdka, pierwszy płatek śniegu na szybie czy też czerwony nos Rudolfa przy mikołajowych saniach – jesteście w błędzie! Pierwszy sygnał do rozpoczęcia świat dajemy podczas Biegu Mikołajkowego!Jest tylko jedno miejsce na świecie, gdzie w ciągu kilku godzin spotyka się blisko 2000 tysiące  Mikołajów i dziesiątki najbarwniejszych bajkowych postaci – miejscem tym są Police!

Największa biegowa wigilia w Polsce zbliża się wielkimi krokami! Już 1.12.2019 wszyscy razem spotkamy się w Policach na stadionie OSIRu przy ul. Piaskowej, aby wspólnie świętować kolejną, siódmą edycję Biegu Mikołajkowego!

To wyjątkowe wydarzenie co roku przyciąga rzeszę osób, dla których nie liczy się rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim dobra zabawa, wspólne odliczanie do świąt i pozytywna energia!

W tym roku nasi zawodnicy będą mogli wystartować w Marszu Nordic Walking na 5 km, Biegu dla dzieci na 200 m, 400 m i 800 m , Świątecznej Sztafeta Marzeń z choinką oraz Biegu Głównym na 10 km. Nie zabraknie także dobrej zabawy!

Jak co roku czekają na Państwa stałe punkty naszej Świątecznej Imprezy oraz inne atrakcje, m.in.:

– bieg główny na 10 km,

– marsz nordic walking na 5 km,

– biegi dla dzieci,

– Świąteczna Sztafeta Marzeń,

– świąteczny ciepły poczęstunek i barszczyk, kolędowanie przy wigilijnym stole, akcje charytatywne,

– kolorowa dekoracja uczestników – mnóstwo nagradzanych kategorii (m.in. OPEN, wiekowe, drużynowe, rodzinne, kategoria przebierańców indywidualnych oraz drużynowych… )

Nie może Was zabraknąć! Liczymy na Waszą obecność!

Poczujcie magię nadchodzących świąt już 1 grudnia w Policach – naszej polskiej Laponii!

 

Bieg wspiera między innymi Powiat Policki.

KALENDARZ WYDARZEŃ W POWIECIE POLICKIM

Tekst i Foto: BBL Team Police


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email