Uwaga! Wzmożony ruch na drodze

21 lipca 2020

W tle fabryka zakładów chemicznych.

W związku z informacjami uzyskanymi od Grupy Azoty S.A., Starostwo Powiatowe w Policach informuje, że w związku z realizacją projektu Polimery Police, w dniach 22 lipca 2020 r. (od godziny 13:00) i 23 lipca (do godziny 3:00) będzie prowadzony transportu betonu, w celu przygotowania fundamentów pod zbiornik retencyjny na wodę (projekt PP). Ruch samochodów (tzw. gruszek) odbywać się będzie od węzła betoniarskiego Stanbet w Policach, w kierunku bramy nr 4 Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A, poprzez ulicę Piotra i Pawła w Policach.

Szczegóły informacje dotyczące transportu:

Rozpoczęcie: 22.07.2020 r. godzina 13.00

Zakończenie: 23.07.2020 r. godzina 3.00

Ilość kursów: ok. 70

Trasa: ulica Piotra i Pawła, 72-010 Police (Stanbet ul. Piotra i Pawła 9 -> brama nr 4 ul. Piotra i Pawła)

 

W imieniu wykonawcy za realizację zadania będą odpowiadali:

  • Kamil Wołoszyn, Kierownik robót (Jakon), 609 850 096
  • Maciej Krawczyk, Inspektor budowy (Hyundai Engineering), 570 988 340

W imieniu inwestora:

  • Piotr Lachowicz, Kierownik Biura CSR (Grupy Azoty Polyolefins), 887 776 893.

Ponadto informujemy, że ewentualne zgłoszenia lub skargi można zgłaszać za pośrednictwem udostępnionego na stronie www.polyolefins.com.pl (Zakładka Odpowiedzialność -> Interesariusze) formularza skarg i zgłoszeń obywatelskich.

 

Informacja o projekcie:

Polimery Police to jedna z największych w historii polskiego przemysłu chemicznego inwestycji, która jest realizowana przez Grupę Azoty Polyolefins, spółkę celową należącą do Grupy Kapitałowej Grupa Azoty. W zakres inwestycji wchodzi: instalacja do odwodornienia propanu (PDH), instalacja do produkcji polipropylenu, zaplecze i infrastruktura logistyczna, terminal przeładunkowo-magazynowy (morski terminal gazowy). Generalnym Wykonawcą inwestycji jest koreańska firma Hyundai Engineering. Rozpoczęcie komercyjnej eksploatacji planowane jest na 4 kwartał 2022 r.

 

Źródło: Grupa Azoty Polyolefins S.A


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email