28. Finał WOŚP zagra także w Powiecie Polickim

10 stycznia 2020

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 12 stycznia. W Powiecie Polickim zarejestrowanych zostało sześć sztabów.

Tegoroczna WOŚP organizowana jest pod hasłem: "WIATR W ŻAGLE" - 28. finał WOŚP dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Pieniądze zbierane będą przede wszystkim na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Fundacja w tym roku będzie skupiać się przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia. 

W Powiecie Polickim zarejestrowano sześć sztabów WOŚP: GCKiB w Dobrej, Szkoła Podstawowa Filialna w Pilchowie, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu, Szkoła Podstawowa w Nowym Warpnie, Szkoła Podstawowa nr 6 w Policach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Policach.

W Powiecie Polickim Orkiestra zagra już w piątek. Od godziny 16:00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Policach odbywać się będą występy, licytacje i niespodzianki. Natomiast w Jasienicy w Klubie Osiedlowym oraz w Szkole Podstawowej w Pilchowie orkiestra zagra w sobotę. 

W niedzielę WOŚP zagra w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu, w Szkole Podstawowej w Bezrzeczu, w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach (turniej piłkarski) i Zespole Szkół w Nowym Warpnie. Będą występy, licytacje, koncerty i wiele innych atrakcji.

Akcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wsparł również Powiat Policki, przekazując do licytacji różnorodne gadżety, między innymi walizki, parasolki i koszulki.

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Internet


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email