27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Powiecie Polickim

11 stycznia 2019

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. W Powiecie Polickim zarejestrowano pięć sztabów, jednak miejsc gdzie będą zbierane pieniądze jest znacznie więcej.

W tym roku hasłem Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest: Pomaganie jest dziecinnie proste. Pieniądze będą zbierane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Powiat Policki włączył się w tę akcję przekazując przedmioty na licytacje. Wśród nich między innymi zestawy walizek, książki "Oni byli pierwsi", gadżety promujące bezpieczeństwo na drodze, odblaskowe przedmioty. 

Finały WOŚP w Powiecie Polickim odbędą się między innymi w Policach w Miejskim Ośrodku Kultury (niedziela od godz. 12:00), w Policach-Jasienicy w świetlicy Rady Osiedla (sobota od godz. 16:00), w Pilchowie w Szkole Podstawowej (sobota od godz. 15:00), w Nowym Warpnie w świetlicy miejskiej (niedziela od godz. 12:00), w Kołbaskowie w szkole w Przecławiu (niedziela od godz. 10:00) i w Dobrej w Szkole Podstawowej w Bezrzeczu (niedziela od godz. 16:00). 

Na przybyłych mieszkańców czekają licytacje, występy artystyczne, loterie fantowe oraz tradycyjne światełko do nieba.

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: www.wosp.org.pl


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email