Z życzeniami do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach

23 listopada 2016

W dniu 22 listopada br. Zarząd Powiatu w Policach udał się z wizytą do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach, aby złożyć serdeczne życzenia oraz wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu ważnej roli społecznej wszystkim jego pracownikom.

W dowód uznania pracownicy ww. instytucji otrzymali nie tylko życzenia, ale również tort okolicznościowy oraz upominki w postaci biletów do Teatru Polskiego.

Spotkanie było także okazją do wręczenia Beacie Karlińskiej oraz Annie Mądrzak Nagrody Starosty Polickiego za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej oraz zaangażowanie i kreatywność w podejmowaniu działań związanych z organizacją i zarządzaniem w opiece społecznej.

Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach otrzymali również wyróżnienia i nagrody przygotowane przez dyrektora placówki.

  • Mamy fantastyczną grupę ludzi, wspaniałe Panie które z wielkim oddaniem angażują się we wspieranie podopiecznych. Na sukces naszych działań składa się praca wielu osób, nie tylko pracowników socjalnych, ale również tych z administracji – podkreśliła podczas spotkania Beata Karlińska Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Drukuj Drukuj Email Email