Dwa zespoły SMS Police w rozgrywkach II ligi piłki siatkowej

30 października 2017

Tegoroczne rozgrywki II ligi piłki siatkowej rozpoczęły się 7 października. Tradycyjnie, od wielu już lat, w rozgrywkach uczestniczy żeńska drużyna Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police. Po raz pierwszy wystartowała natomiast męska drużyna tej szkoły.

Uczniowie Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach rywalizują na parkietach II ligi w celach szkoleniowych. Za nami już cztery mecze w obu ligach. 

II liga kobiet

Policzanki po niezbyt udanym pierwszym meczu sezonu (przegrana 1:3 z UKŻPS Kościan) wróciły na właściwy tor i z wielką chęcią walczą o ligowe punkty, pokazując tym samym umiejętności na miarę Szkół Mistrzostwa Sportowego. Ostatnia wygrana z UKS ZSMS Poznań sprawiła, że SMSki wskoczyły na drugą pozycję w ligowej tabeli. Po czterech rozegranych meczach mają na swoim koncie 9 punktów.

II liga mężczyzn 

Policzanie w rozgrywkach II ligi występują pierwszy raz. Rozegrali cztery spotkania, z których wygrali dwa. Szósta pozycja w tabeli to nie wszystko na co stać młody zespół SMS Police. Przed zawodnikami jeszcze 11 meczów. Na pewno każdy kolejny będzie dobrym zbiorem doświadczenia.

Głównym sponsorem i partnerem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police jest Powiat Policki.

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Konrad Nowak


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email