Zasłużona emerytura Dyrektora Powiatowego Urzędu w Pracy w Policach

26 lutego 2021

Pożegnanie dyrektora Jana Sławczyńskiego: od lewej Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach, Jan Sławczyński, Joanna Napiwodzka Wicestarosta Policki, Andrzej Bednarek Starosta Policki

23 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Policach pożegnano odchodzącego na zasłużoną emeryturę Jana Sławczyńskiego, wieloletniego  Dyrektora Powiatowego Urzędu w Pracy w Policach.

"Dobiegła końca moja praca zawodowa. Rola, jaką pełniłem przez wszystkie lata, nie była łatwa. Jednak tego życiowego doświadczenia, które mam już za sobą nie żałuję. Dziękuję za otwartość i serdeczność, z która się spotkałem podczas mojej pracy w urzędzie. Życzę wszystkim dużo zdrowia i nowych ciekawych wyzwań" - mówił  Jan Sławczyński na spotkaniu, nie kryjąc wzruszenia.

Podziękowania za wieloletnią służbę na rzecz mieszkańców Powiatu Polickiego, a także słowa uznania za zaangażowanie i życzliwą współpracę w imieniu Powiatu Polickiego, podczas spotkania złożyli Andrzej Bednarek Starosta Policki, Joanna Napiwodzka Wicestarosta Policki oraz Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach.

Nowym Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Policach, na podstawie otrzymanej nominacji został Paweł Wieczorkowski, który dotychczas pełnił funkcję zastępcy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach.

Ze względu na panujące obostrzenia związane z  pandemią koronawirusa SARS – CoV-2, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie i z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Foto: Agnieszka Jaguszewska/Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

 


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email