Zaproszenie na Giełdę kształcenia zawodowego w Polsce i w Niemczech

19 maja 2017

Szanowni Państwo,         

Mając na uwadze fakt, iż obecne trendy rynku pracy wymuszają konieczność zapoznania się z nowymi rozwiązaniami w szkolnictwie branżowym, w tym wymianę doświadczeń na pograniczu polsko-niemieckim w celu zwiększenia zainteresowania ofertą kształcenia zawodowego, Powiat Policki we współpracy z Zachodniopomorskim Kuratorem Oświaty i Powiatem Vorpommern – Greisfald przygotował Kongres Edukacyjny pn. „Wspólna Strategia Edukacyjna Szansą Rozwoju Regionalnego Rynku Pracy”.


Wydarzenie to odbędzie się w dniach 6 – 8 czerwca 2017 r.  w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

W ramach wyżej wymienionego przedsięwzięcia pragniemy serdecznie zaprosić uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także   nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych na „Giełdę kształcenia zawodowego w Polsce i w Niemczech”, podczas której zostanie zaprezentowana oferta szkół w następujących branżach: gastronomia i hotelarstwo, mechanika pojazdowa i logistyka, elektronika i informatyka, budownictwo, szkolnictwo morskie i śródlądowe.

Giełda odbędzie się 6 czerwca  w godz. 14.00 – 17.00 i 7.czerwca w godz. 9.00 – 15.00.

Zapraszamy do zwiedzania stoisk i pozyskiwania informacji na temat usług oferowanych przez wystawców.

Zainteresowanych  prosimy o przesłanie informacji na temat terminu i planowanej godziny oraz ilości osób zwiedzających na adres: rychlik@policki.pl w terminie do 25 maja br. (dotyczy zwiedzania przez grupy).

Drukuj Drukuj Email Email