Zaproszenie do udziału w III Przeglądzie Twórczości Przedszkolnej „Jak dbać o swoje zdrówko?”

14 marca 2019

Powiat Policki organizuje festyn rodzinny „Z rodziną po zdrowie” i serdecznie zaprasza przedszkola z terenu Powiatu Polickiego do wzięcia udziału w III Przeglądzie Twórczości Przedszkolnej „Jak dbać o swoje zdrówko?”.

Zgodnie z przysłowiem, „Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał” warto,  aby już od najmłodszych lat rozbudzać w naszych dzieciach świadomość zdrowego i bezpiecznego stylu życia. Najmłodsi szybciej uczą się poprzez zabawę i praktyczne doświadczenia, dlatego właśnie proponujemy udział w Przeglądzie.

Podczas festynu, oprócz części artystycznej i zabawowej (zumba, animatorzy dla dzieci, dmuchane zamki, malowanie twarzy, zdrowe przekąski, „Rodzinna Olimpiada Sportowa”, konkursy i atrakcyjne nagrody itp.), aktywne będzie „Miasteczko zdrowia”, w którym działać będą stoiska edukacyjno-informacyjne nt. szeroko rozumianej profilaktyki zdrowotnej i zdrowego stylu życia.

Planujemy, że podczas imprezy dostępne będą: ambulans do poboru krwi, mammobus, osteobus, słuchobus, sprzęt Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Odział w Policach oraz symulator bezpiecznej jazdy WORD.

Festyn odbędzie się 19 maja 2019 r. (niedziela) w godz. 12.00 – 16.00 na terenie zielonym przy Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach, ul. Siedlecka 6.

Warunki uczestnictwa w Przeglądzie oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej.

Ze względów organizacyjnych, ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność przesyłania zgłoszeń.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu!


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email