Zapraszamy przedszkola z terenu Powiatu Polickiego do wzięcia udziału w IV Przeglądzie Twórczości Przedszkolnej „Jak dbać o swoje zdrówko?”

26 kwietnia 2022

Zarysżółto-czerwonego serca a wnim cztery postacie w kolorach żółty, czerwony, niebieski, pod niminiebieski napis z rodziną po zdrowie

Zgodnie z przysłowiem,

Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał

warto,  aby już od najmłodszych lat rozbudzać w naszych dzieciach świadomość zdrowego i bezpiecznego stylu życia. Najmłodsi szybciej uczą się poprzez zabawę i praktyczne doświadczenia, dlatego właśnie proponujemy udział w Przeglądzie.

Prezentacja twórczości artystycznej dzieci nastąpi w trakcie powiatowego festynu rodzinnego „Z rodziną po zdrowie”.

Na festynie, oprócz części artystycznej i zabawowej (animatorzy dla dzieci, dmuchane zamki, malowanie twarzy, zdrowe przekąski, „Rodzinna Olimpiada Sportowa”, konkursy i atrakcyjne nagrody itp.), aktywne będzie „Miasteczko zdrowia”, w którym działać będą stoiska edukacyjno-informacyjne nt. szeroko rozumianej profilaktyki zdrowotnej i zdrowego stylu życia.

Planujemy, że podczas imprezy dostępne będą: ambulans do poboru krwi, mammobus, mobilne centrum badań, sprzęt Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Oddział w Policach.

Festyn odbędzie się 29 maja 2022 r. (niedziela) w godz. 11.00 – 15.00  w hali sportowej oraz na terenie zielonym Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach, ul. Siedlecka 6.

Warunki uczestnictwa w IV Przeglądzie Twórczości Przedszkolnej 165 kB (pdf)

Karta Zgłoszeniowa 127 kB (pdf) 

Uwaga !!!

Ze względów organizacyjnych, ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność przesyłania zgłoszeń.

 

 Jeszcze raz serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu!

Herb Powiatu Polickiego

 

Tekst: Emilia Traugot-Rymarek Wydział Polityki Społecznej, Starostwo Powiatowe w Policach/red. Agnieszka Rychlik-Bakalarz, Wydział Informacji i Promocji, Starostwo Powiatowe w Policach

 

Drukuj Drukuj Email Email