Zapraszamy na marsz Nordic Walking „Idziemy po zdrowie”

5 września 2019

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn serdecznie zaprasza miłośników NORDIC WALKING na spacer z kijkami po urokliwych zakątkach Mierzyna.

Impreza przeznaczona jest zarówno dla amatorów nie znających techniki marszu, jak i dla wprawionych zawodników. Przed marszem przewidziana jest krótka lekcja instruktażowa przeprowadzona przez wykładowcę Dr Elżbietę Sieńko -Awierianów z Wydziału Kultury fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego dla tych którzy chcą poznać technikę chodu i dowiedzieć się o zaletach uprawiania NORDIC WALKING.

Na spacer zapraszamy także rodziny z dziećmi i przyjaciół, którzy zechcą nam towarzyszyć bez kijków. Spotykamy się w sobotę 7 września o godz 17.00 na Terenie Rekreacyjno-Sportowym Mierzynianka w Mierzynie.

Dzięki środkom pozyskanym przez nasze Stowarzyszenie w ramach Programu Społecznik na lata 2019 - 2021 - Program Marszałkowski, uczestnicy wydarzenia otrzymają zapinki okolicznościowe, kamizelek odblaskowe, nagrody w konkursach - plecaki, poczęstunek i napoje.

W czasie wydarzenia będziemy wspierać chorego Bruna, gdzie na zakończenie marszu wolontariusze będą zbierać do puszek pieniądze na operację małego Bruna.

Bruno to mieszkaniec Gminy Dobra, który urodził się bez kości piszczelowych. Bruno ma szansę na normalne życie,ale jego rodzice muszą uzbierać gigantyczną kwotę na uratowanie jego nóżek! Pomóżmy mu stanąć na równe nogi!

Tekst i Foto: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email