Zapraszamy na koncert charytatywny dla Martyny i Michała

13 marca 2019

W sobotę 16 marca odbędzie się już po raz 8. koncert charytatywny. Tym razem pieniądze zbierane będą na leczenie i rehabilitację Martyny i Michała. 

Wydarzenie zorganizowano w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Początek zaplanowano na godzinę 16:00.

Martyna choruje na mało znaną Holopsecephalię-małogłowie, padaczkę lekooporną oraz zwichnięcie stawów biodrowych. Jeden turnus rehabilitacyjny to koszt rzędu 6 000,00 zł. Potrzebne są również środki pielęgnacyjne, lekarstwa.

Michał zmaga się z chłoniakiem dużych komórek B (DLBCL). Koszty leczenia i rehabilitacji, które nie są refundowane przez NFZ, a które znacznie polepszają skuteczność leczenia, przekraczają niestety możliwości finansowe rodziny.

Podczas Koncertu będzie można wylicytować wartościowe przedmioty - między innymi koszulki znanych piłkarzy z autografami, w tym Jana Bednarka ufundowaną przez Powiat Policki.

Na scenie wystąpią: KEMOT, W DeHe, Edyta Nitkiewicz i Bloco Pomerania. Będzie także pokaz sztucznych ogni, sprzedaż tradycyjnych wypieków i wiejska chata.

Organizatorami wydarzenia są Piotr Kołacki, Andrzej Rogowski i Tomasz Kartanowicz. Sobotni koncert wsparło wiele instytucji, w tym Powiat Policki i Gmina Police.

Serdecznie zapraszamy!

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Organizator


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email