Zapraszamy na III Powiatowy Festyn Rodzinny „Z rodziną po zdrowie”

7 maja 2019

Powiat Policki wraz z Zespołem Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach oraz przy wsparciu organizacji pozarządowych organizuje III Powiatowy Festyn Rodzinny "Z rodziną po zdrowie", który odbędzie się w dniu 19 maja 2019 r. (niedziela) w godz. 12.00 - 16.00 na terenie zielonym przy Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach ul. Siedlecka 6.

Odwiedzający festyn będą mogli skorzystać z wielu atrakcji oferowanych na stoiskach poświęconych zdrowemu i aktywnemu trybowi życia.

W ramach Rodzinnej Olimpiady Sportowej rozegrane zostaną liczne konkurencje sportowe od seniora do juniora.

Na festynie nie zabraknie też atrakcji artystycznych przygotowanych przez naszych przedszkolaków w ramach III Przeglądu Artystycznego Przedszkolaków "Jak dbać o swoje zdrówko?".

W strefie sportowej, aktywnej zabawy czy też w strefie bezpieczeństwa, każdy z uczestników znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Na rozgrzewkę zumba, spora dawka śmiechu w towarzystwie ANDZI KULECZKI I JEJ POMOCNIKÓW oraz wiele innych atrakcji.
Przez cały dzień towarzyszyć nam będą aktywne stoiska o zdrowiu, urodzie i rehabilitacji.

W trakcie imprezy będzie możliwość honorowego oddania krwi, wykonania badań mammograficznych, przebadania się w osteo i słuchobusie.

O tym jak bezpiecznie spędzić nadchodzące wakacje i nie tylko będą mówić i pokazywać członkowie Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Oddział w Policach, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie i zawsze obecni policcy policjanci i strażacy.

Nie obędzie się też bez zdrowych i smacznych przekąsek.

Biorąc aktywny udział w festynie każdy z uczestników będzie miał okazję do wylosowania ciekawych upominków niespodzianek, a dla wytrwałych będzie czekać losowanie nagrody głównej. 

W trakcie III Powiatowego Festynu "Z rodziną po zdrowie" przeprowadzana będzie przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "AMICUS" w Policach zbiórka publiczna na rzecz niepełnosprawnego dziecka.

Zapewniamy, że każdy kto odwiedzi nas w tym w dniu spędzi aktywny i atrakcyjny czas w rodzinnym  gronie.

ZAPRASZAMY!


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email