Zapraszamy na debatę „Porozmawiajmy o Pasewalku”

11 kwietnia 2024

Plakat promujący wydarzenie

Zapraszamy 25 kwietnia na rozmowy z kandydatami do Parlamentu Europejskiego z Meklemburgii-Pomorza Przedniego i Pomorza Zachodniego.

Wydarzenie odbędzie się w Pasewalku w Kulturforum Historisches.

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego z Meklemburgii-Pomorza Przedniego i Pomorza Zachodniego przedstawią swoje kandydatury i wezmą udział w dyskusji z Państwem.

W czerwcu wszyscy obywatele Unii Europejskiej będą mieli możliwość głosowania w wyborach do nowego Parlamentu Europejskiego.

Serdecznie zapraszamy Państwa na prezentację i dyskusję polskich i niemieckich kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W nowym Parlamencie Europejskim zasiądzie 53 przedstawicieli z Polski i 96 z Niemiec.

Niemiecki kraj związkowy Meklemburgia- Pomorze Przednie i województwo zachodniopomorskie są oddzielone granicą państwową, ale zjednoczone pod wspólnym dachem Unii Europejskiej. Wybory europejskie tworzą doskonałą platformę do spotkania Polaków i Niemców oraz dyskusji na temat wspólnej przyszłości, szczególnie z udziałem kandydatów, którzy dążą do reprezentowania regionu w Parlamencie Europejskim.

Zaproszono kandydatki i kandydatów ze wszystkich partii startujących w wyborach europejskich pochodzących z Meklemburgii-Pomorza Przedniego i Pomorza Zachodniego.

Nazwiska uczestników znajdą Państwo po 23 kwietnia na stronie www.demokratieladen.de oraz na www.perspektywa.de

Oferowany jest bezpłatny przejazd ze Szczecina przez Police, Löcknitz do Pasewalku i z powrotem:

Wyjazd ze Szczecina: godz. 16:00 - Plac Hołdu Pruskiego przy Zamku Książąt Pomorskich

Wyjazd z Polic: godz. 16:45 - Parking przed Starostwem Powiatowym w Policach, ul. Tanowska

Odjazd Löcknitz: godz. 17:25 - Przystanek autobusowy przy kościele

Nie jest konieczna rejestracja na przejazd ani udział w wydarzeniu.

Drukuj Drukuj Email Email