Zapraszamy do zgłaszania stoisk na Powiatowy Festyn Rodzinny „Z rodziną po zdrowie”

10 maja 2022

Zarysżółto-czerwonego serca a wnim cztery postacie w kolorach żółty, czerwony, niebieski, pod niminiebieski napis z rodziną po zdrowie

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w organizowanym przez Powiat Policki wraz z Zespołem Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Powiatowego Festynu Rodzinnego "Z rodziną po zdrowie"- kolejna edycja, który odbędzie się w dniu 29 maja 2022 r. (niedziela) w hali sportowej oraz na terenie zielonym Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach
ul. Siedlecka 6 w godz. 11.00 - 15.00.

 

Atrakcje

Planuje się, iż przedsięwzięcie skupi się na zagadnieniach i działaniach o charakterze prozdrowotnym. Na festynie, oprócz części artystycznej i zabawowej (IV Przegląd Twórczości Przedszkolnej "Jak dbać o swoje zdrówko?", animatorzy dla dzieci, malowanie twarzy, zamki dmuchane, zdrowe przekąski, "Rodzinna Olimpiada Sportowa" itp.) aktywne będą strefy zdrowia, rehabilitacji, urody, sportu, w których działać będą stoiska edukacyjno-informacyjne nt. szeroko rozumianej profilaktyki zdrowotnej tzw. "Miasteczko zdrowia".

Ponadto planuje się, iż przed halą będzie stacjonował ambulans do poboru krwi oraz mobilne centrum badań.

Możliwość zgłaszania przez wystawców stoisk informacyjno-edukacyjnych

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy Państwa do współuczestnictwa w ww. imprezie oraz przygotowania stoiska informacyjno-edukacyjnego. Formularz zgłoszenia należy przesłać do Wydziału Polityki Społecznej na adres e-mail traugot-rymarek@policki.pl lub michalak@policki.pl do dnia 15 maja 2022 r. W przypadku braku zgłoszenia w podanym terminie wolne stoisko będzie zaproponowane innemu podmiotowi.  Bardzo proszę również o informację zwrotną wstępnie potwierdzającą Państwa udział w imprezie.

Formularz zgłoszenia stoiska-163 kB (pdf)

Zostań fundatorem nagród

Jednocześnie zachęcamy Państwa do ufundowania nagród (nagrody rzeczowe, vouchery) dla uczestników imprezy oraz rozgrywek rodzinnych  "Rodzinnej Olimpiady Sportowej" (dorośli i dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, 1-3 klasy szkoły podstawowej) lub zorganizowania mini konkursów przy swoich stoiskach. Będzie to dodatkową zachętą dla mieszkańców Powiatu Polickiego do wzięcia udziału w rozgrywkach i w całym wydarzeniu. Jeżeli wyrazicie Państwo taką wolę to proszę o kontakt celem zamieszczenia Państwa logo na plakacie informującym o imprezie.

Cel charytatywny

Podczas imprezy planujemy zorganizować zbiórkę publiczną z przeznaczeniem na cel charytatywny (np. zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dziecka niepełnosprawnego - wózek inwalidzki, proteza, łóżko, pomoc Ukrainie) i również w tym zakresie liczymy na współpracę.

Dlatego tym bardziej zachęcamy Państwa dla aktywnego włączenia się w realizację tego przedsięwzięcia.

Gdzie można uzyskać szczegółowe informacje?

Szczegółowe informacje na temat festynu można uzyskać pod numerem telefonu 91 43 28 156 Emilia Traugot-Rymarek lub 91 43 28 155 Halina Michalak Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Policach.


Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!!!!

logotyp wspierający Naród Ukraiński

 

Drukuj Drukuj Email Email