Zamknięty odcinek ulicy Wojska Polskiego w Policach

8 sierpnia 2017

W związku z awarią kanalizacji deszczowej, od środy 9 sierpnia zostanie zamknięty odcinek ulicy Wojska Polskiego w Policach – na odcinku pomiędzy ulicami Piłsudskiego, a Staszica.

  • Odcinek tej drogi zostanie wyłączony z ruchu. Objazd dla autobusów komunikacji miejskiej będzie przebiegał ulicami: Piłsudskiego, Mazurska i Kołłątaja, a dla samochodów osobowych ulicami Piłsudskiego, Mazurska, Kołłątaja i Staszica – mówi Tomasz Woźniak z Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Policach.

Remontowany odcinek jest najczęściej używanym przez kierowców samochodów ciężarowych dojeżdżających do Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. i firm znajdujących się w pobliżu ulicy Kuźnickiej w Policach.

W związku z tym, że ulice objazdowe nie są przystosowane do obsługi samochodów ciężarowych, zalecamy przejazd przez Głębokie, Tanowo i Trzeszczyn.

  • Wjazd na remontowany odcinek drogi zostanie udostępniony mieszkańcom posesji i służbom interwencyjnym. Na obecną chwilę trudno ocenić kiedy zostanie usunięta awaria. Będziemy na bieżąco informować o postępach w pracy – mówi Mateusz Frąckowiak koordynator ds. informacji Starostwa Powiatowego w Policach.

Za utrudnienia przepraszamy.

Drukuj Drukuj Email Email