Zagrano dla Krystiana Kabały

27 czerwca 2016

W sobotę 25 czerwca na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach odbył się II Mecz Charytatywny. Tym razem grano dla Krystiana Kabały, który doznał mózgowego porażenia dziecięcego i padaczki lekoopornej.

W sumie uzbierano 12 500 zł. 7 500 zł zebrano podczas meczu, a dodatkowe 5 000 zł przekazała Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Mecz charytatywny rozegrano pomiędzy drużynami Chemika Police i przyjaciółmi Sebastiana. W przerwie spotkania odbyło się wiele licytacji. Można było zakupić na przykład piłki i koszulki z autografami oraz fanty przekazane przez polityków i ludzi dobrej woli.

Kwota uzbierana podczas Meczu Charytatywnego pomoże w rehabilitacji chłopca, który doznał mózgowego porażenia dziecięcego i padaczki lekoopornej. U Kamila Kabały nastapił również zanik nerwu wzrokowego II stopnia oraz wystąpiło globalne opóźnienie rozwoju psychoruchowego.

Organizatorami spotkania byli Andrzej Rogowski, Piotr Kołacki i Tomasz Kartanowicz, a imprezę wsparło wiele osób i instytucji, w tym Starostwo Powiatowe w Policach. Wśród zaproszonych osób był Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Drukuj Drukuj Email Email