„Z półki na półkę”

20 czerwca 2018

Kolejna akcja Młodzieżowej Rady Regionu w Policach. Sobotnie wydarzenie "Z półki na półkę" zakończone sukcesem!
 
  • W akcję zaangażowało się wiele osób. Dziękujemy Bibliotece im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz Filii Nova,  Szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II i Szkole Podstawowej nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi za wsparcie książkowe na to wydarzenie - relacjonuje Jakub Waszkiewicz Przewodniczący Młodzieżowej Rady Regionu w Policach - Nasze stoiska przyciągały uwagę przechodniów, wielu wymieniło swoje książki i chwaliło naszą ideę. Tym samym zaczynamy poważniej myśleć o powtórzeniu akcji w przyszłości.
Poza możliwą wymianą książek, zorganizowany został konkurs literacki, w którym wylosowano trzech zwycięzców znajdujących się na zdjęciu poniżej.
 
Akcja "Z półki na półkę" zorganizowana została na deptaku przy ul. Rycerskiej oraz na deptaku przy ul. Wyszyńskiego. Na każdym stoisku znajdowało się około 70-100 książek. Były to najróżniejsze tematycznie publikacje, od fabularnych, książek dla dzieci po książki psychologiczne czy ekonomiczne. Przez tak dużą różnorodność każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
 
 
Tekst: Jakub Waszkiewicz/Młodzieżowa Rada Regionu, Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji
 
Foto: Jakub Waszkiewicz/Młodzieżowa Rada Regionu
 

Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email