Wyróżnienie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

25 listopada 2019

22 listopada br. w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, podczas której wręczono odznaki, listy gratulacje i nagrody od wojewody zachodniopomorskiego.

Podczas uroczystości wręczono odznaki Primus in Agendo - odznaki za szczególne zaangażowanie w działania na rzecz polityki społecznej i rodziny. Taką odznaką wyróżniona została między innymi Beata Karlińska Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach. Natomiast Teresa Abram otrzymała list gratulacyjny i podziękowania.

W uroczystości uczestniczyła dyrektor generalna Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego Anna Kołek, która odczytała list od wojewody Tomasz Hinca skierowany do odznaczonych i nagrodzonych.

  • Przyznane Państwu przez ministra rodziny, pracy i polityki społecznej Odznaki Honorowe Primus in Agendo są symbolem wdzięczności, jaką Państwo Polskie obdarza swoich najlepszych obywateli. Stanowią one formę docenienia wysiłku i poświęcenia, które są udziałem poszczególnych osób oraz instytucji w ich aktywności na rzecz realizacji działań służących dobru wspólnemu. Serdecznie Państwu gratuluję oraz dziękuję za osiągnięcia na polu pracy zawodowej i społecznej, a także za zaangażowanie w pomoc udzielaną osobom potrzebującym, wykluczonym społecznie oraz będącym ofiarami przemocy - czytała dyrektor generalna Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego Anna Kołek.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, Starosta Policki Andrzej Bednarek wraz z Naczelnikiem Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich Edytą Rudecką przekazali życzenia i podziękowania pracownikom Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach. 

  • Zdajemy sobie sprawę, z tego jaki trud podejmują Państwo w swojej pracy. To praca szczególna i bardzo wymagająca. Dziękujemy Wam za to, składając przy tym najlepsze życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego - mówił Starosta Policki Andrzej Bednarek. 

Więcej informacji o przyznanym wyróżnieniu w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji, Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email