Wychowankowie MOW Trzebież wygrali eliminacje i pojadą do Warszawy

5 marca 2018

W niedzielę 4 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach odbyły się eliminacje do ogólnopolskich mistrzostw w halowej piłce nożnej podopiecznych Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych.

Do rywalizacji stanęły drużyny wychowanków MOW Trzciniec, MOW Debrzno, MOW Renice, MOW Rzepczyno oraz gospodarze - MOW Trzebież.

Zwycięzcą turnieju została drużyna wychowanków MOW Trzebież, która 17 marca uda się do Warszawy na finał ogólnopolskiego turnieju podopiecznych Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych.

Królem strzelców eliminacji został podopieczny MOW Trzebież Sebastian Nowicki.

Trenerem i opiekunem zwycięskiej drużyny jest Dariusz Sładkiewicz, wieloletni wychowawca i nauczyciel wychowania fizycznego w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Trzebieży.

Sport jest ważną częścią pracy resocjalizacyjnej w MOW Trzebież. Wychowankowie ośrodka biorą udział w regularnych zajęciach piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, crossfit, biegach, tenisie stołowym i badmintonie.

  • Dziękujemy dyrekcji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach, Zarządowi Powiatu w Policach oraz Panu Mirosławowi Masiczowi za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu turnieju - mówi Marcin Głuszyk Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży.

Tekst i Foto: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawcy w Trzebieży


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email