Wręczono umowy w trzeciej edycji tegorocznego naboru na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej

24 października 2022

Starosta Policki Andrzej Bednarek i Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Paweł Wieczorkowski wręczają umowę

W poniedziałek 24 października w sali konferencyjnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach przekazano kolejne umowy o udzielenie jednorazowych środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej ze środków dotacji Powiatowego Urzędu Pracy w Policach.

Umowy przekazali Starosta Policki Andrzej Bednarek i Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Paweł Wieczorkowski.

W trzeciej edycji tegorocznego naboru dotację otrzymały 34 osoby na łączną kwotę 1 116 534,15 zł ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Funduszu Pracy. Średnia kwota dotacji wyniosła 32 839,24 zł.

Wśród profili zakładanych działalności znalazły się między innymi: stolarstwo, projektowanie wnętrz, agencja eventowa, montaż klimatyzacji, biuro nieruchomości, usługi medycyny estetycznej, gastronomia, glazurnictwo czy zakładanie i pielęgnacja trawników.

Powiatowy Urząd Pracy w Policach planuje w tym roku ogłosić jeszcze jeden nabór wniosków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej z dotacji Powiatowego Urzędu Pracy w Policach. Szczegółowe informacje znajdą się na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Policach.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email