Wręczono umowy w drugiej edycji tegorocznego naboru na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej

28 lipca 2022

Zdjęcie grupowe osób, które skorzystały z dotacji PUP w sali sesyjnej

W środę 27 lipca w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Policach przekazano kolejne umowy o udzielenie jednorazowych środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej ze środków dotacji Powiatowego Urzędu Pracy w Policach.

Umowy przekazali Starosta Policki Andrzej Bednarek i Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Paweł Wieczorkowski.

W drugiej edycji tegorocznego naboru dotację otrzymało 18 osób na łączną kwotę 600 012,22 zł ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Funduszu Pracy. Średnia kwota dotacji wyniosła 33 334 zł.

Wśród profili zakładanych działalności znalazły się między innymi: remonty, wykończenia wnętrz, instalacje wodno-kanalizacyjne, usługi kosmetyczne, usługi fotograficzne, pielęgnacja zieleni, naprawa i serwis klimatyzacji samochodowych, usługi związane z projektowaniem alarmów i usługi z zakresu turystyki i butikowego biura podróży.

Powiatowy Urząd Pracy w Policach planuje w tym roku ogłosić jeszcze jeden nabór wniosków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej z dotacji Powiatowego Urzędu Pracy w Policach. Szczegółowe informacje znajdą się na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Policach.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email