Wręczono umowy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej

25 maja 2022

Przedstawiciele samorządu powiatowego wraz z dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Policach podczas spotkania z przedsiębiorcami

W środę 25 maja w sali konferencyjnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach wręczono umowy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Do Powiatowego Urzędu Pracy w Policach w pierwszym tegorocznym naborze wpłynęło 56 wniosków wraz z biznesplanem o przyznanie jednorazowych środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Dofinansowanie otrzymały 43 osoby bezrobotne. Łączna kwota wsparcia to ponad 1 milion 395 tysięcy złotych. Średnia kwota udzielonego wsparcia na osobę wyniosła 32 tysiące 500 złotych.

25 maja Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Paweł Wieczorkowski wraz ze Starostą Polickim Andrzejem Bednarkiem i Członkiem Zarządu Powiatu w Policach Beatą Chmielewską wręczyli oficjalnie umowy o przyznanie wsparcia. 

Dofinansowanie do podjęcia własnej działalności gospodarczej sjest skutecznym instrumentem wspierającym i rozwijających przedsiębiorczość mieszkańców Powiatu Polickiego.

Fotogaleria

Tekst: Radosław Poziemski/Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Policach, Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email